سایت خدمات حسابداری

درباره پروژه

یک وب سایت خدمات مالی باید گویای نیازهای مشتریان باشد و به آسانی قابل دسترسی باشد. این وب سایت باید حاوی اطلاعات دقیق درباره خدمات مالی در دسترس باشد و نحوه ارائه خدمات را نمایان کند. صفحه اصلی متناسب با نیازهای مشتری باید طراحی شده باشد. وب سایت باید قابلیت جستجو و نمایش کلیه توضیحات در رابطه با خدمات مالی را داشته باشد. این وب سایت باید قابلیت دسترسی امنیتی را فراهم باشد که اطلاعات مالی مربوط به مشتریان نیز از نظر حفاظتی در برابر دسترسی غیرمجاز تضمین شود. بهترین پیامد هر وب سایت خدمات مالی، ایجاد اعتماد در مشتریان است که باعث می شود، آنها برای بهره مندی از خدمات شما، با شما همکاری کنند.مهمترین مشخصه طراحی اینفومت، داشبورد قدرت مند مشتریان آن است

download

Erfan Torbati

Leader Project

خدمات آنلاین مالی

خدمات آنلاین حسابداری، شامل ارائه خدمات اختصاصی حسابداری مانند تهیه صورت‌های مالی، پردازش حساب‌های روزانه، ارائه گزارش‌های مالی، مشاوره مالی و حسابداری و غیره است. با استفاده از خدمات آنلاین حسابداری، کسب‌وکارها می‌توانند به طور موثر و کارآمدتری به مدیریت مالی خود بپردازند و با کاهش هزینه‌های اجرایی، بازدهی بیشتری را کسب کنند. خدمات آنلاین حسابداری، به صورت آنلاین و از راه دور ارائه می‌شوند و کاربران باید فقط از طریق اینترنت، به سامانه و وبسایت خدمات دهنده وصل شوند و از خدمات آنلاین حسابداری استفاده کنند.

راهکار آنلاین مدیریت اسناد

راهکارهای آنلاین مدیریت اسناد بسیار متنوع هستند، اما به طور کلی می‌توان به استفاده از سامانه‌های مدیریت اسناد (Document Management Systems) و نرم‌افزارهای مدیریت پروژه (Project Management Software) اشاره کرد. سامانه‌های مدیریت اسناد، امکان ثبت، دسته‌بندی و مرتب‌سازی اسناد را از طریق یک پایگاه داده برای تیم‌ها و کاربران فراهم می‌کنند. به این ترتیب، دسترسی به اسناد بهبود یافته و قابلیت اشتراک‌گذاری بین اعضای تیم افزایش می‌یابد.

نرم‌افزارهای مدیریت پروژه همچنین ابزار مفیدی برای مدیریت اسناد و اطلاعات مربوط به پروژه هستند. این نرم‌افزارها امکان مدیریت کاربران، تقویم پروژه، برنامه‌ریزی و هماهنگی وظایف، مدیریت هزینه‌های پروژه و… را فراهم می‌کنند. حتی برخی نرم‌افزارها قابلیت اتصال به سامانه‌های مدیریت اسناد را نیز دارند و به این ترتیب، کاربران می‌توانند به راحتی به اسناد و فایل‌های پروژه دسترسی داشته باشند.

داشبورد قدرتمند مشتریان برای ارائه خدمات آنلاین

مشخصه اصلی این طرح

پیاده سازی پنل مشتریان قدرتمند جهت ارسال و دریافت مدارک به 3 شیوه مختلف ، تیکتینگ، مدیریت اسناد ، پایش ثبت های حسابدرای و سایر امکانات مورد نیاز مشتری 

گالری این طرح

تصاویر تمام صفحات سایت

یک طرح خوب

یک طرح خوب

یک طراحی خوب وب، طراحی‌ای است که به کاربران احساس راحتی، سرعت، و دسترسی را فراهم می‌آورد. طراحی باید قابلیت های متعددی را پوشش دهد.
عرفان تربتی
برنامه نویس
یک طرح خوب برنامه نویسی، باید با توجه به نیازهای کاربران طراحی شود. برای طراحی طرح باید ابتدا با کاربران صحبت کرد تا نیازهای آن‌ها را برآورده کنیم.
نارد رحمتی
برنامه نویس
در کل، یک طراحی خوب وب، باید ایجاد تجربه‌ای روان و رضایت‌بخش برای کاربران در نیازهای آن‌ها باشد.
محسن غیابی
برنامه نویس
استفاده از طرح، رنگ، نوع خط و طریقه نمایش محتوای صحیح برای بازار مقصد.تطبیق پذیری و پاسخگویی به تمامی نمایشگرها و دستگاه‌ها. امکانات امنیتی برای محافظت در برابر نفوذ و هک شدن سایت.
محسن لرکی
برنامه نویس

چه نوع وبسایتی برای شما مناسبت است؟

محدودیتی ندارید