پرسش های پر تکرار

پرسش های پر تکرار مشتریان

پاسخ کار نزد کاردان است.

ما دوستدار شنیدن سوالات شما هستیم

تعداد بی‌شماری سوالات ممکن است توسط مشتریان در هر نوع کسب و کاری مطرح شود.در صورتی که پاسخ شما در این صفحه یافت نشد، از بخش گفتگوی آنلاین با پشتیان سایت، گفتگوی آنلاین با ربات هوشمند سایت و یا تماس تلفنی و سایر راه ها می توانید پاسخ سوال خود را بیابید.

مفاهیم اولیه سرویس ها

ساده و خلاصه

در قراردادها، صورتحساب ها، صفحات این سایت ، فرمها با واژگانی اگر روبرو شدید و مفهوم آن روشن نبوده است، این بخش را مطالعه کنید.

چگونه کارها انجام می شود؟

تمام سرویس های idmet مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی ها موجودبه همراه مستند سازی کامل و آموزش های ویدئویی اختصاصی انجام می پذیرد.

چگونه انجام می شود؟

پرسش های نحوه انجام کار

در این بخش می توانید پرسش هایی که بیشتر مشتریان داشته اند را مطالعه فرمائید، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در تماس باشید

کد نویسی اختصاصی به معنی نوشتن کد های منحصر به فرد برای پیاده سازی یک وب سایت است. این کد ها بادقت برای نیازهای خاص وب سایت ارائه شده‌اند. این روش از طریق استفاده از پلتفرم‌های کد نویسی فریمورک‌هایی مانند Laravel، Django و غیره انجام می‌شود.

راه حل متفاوتی برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد که بر اساس سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. CMS یک سیستم قالب شکل داده شده است با ارائه ابزار مانند قالب‌های از پیش طراحی شده، افزونه‌ها و ماژول‌های متنوع و مدیریت محتوای کاربران. با استفاده از یک CMS سایت، همه چیز در دسترس است و نیازی به کدزنی از صفر نیست. در صورت لزوم، افراد می توانند با ویرایش کدهای اصلی، تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهند.
بله به طور کامل بر اساس نیاز مشتری این امکان وجود دارد.

از نظر فنی خیر، اما برای عبور از محدودیت های پیش رو نیاز به توسعه و صرف هزینه بیشتر خواهید داشت 

بله، با ما در این مورد در ارتباط باشید تا بهترین بسته خدماتی خدمت شما معرفی گردد

در صورت عدم رضایت، هر زمان که تمایل داشته ، ما حسب قرارداد تا لحظه تصمیم شما وظایف را انجام و موارد را تحویل نموده و به راحتی می توانید دسترسی های تیم ما را قطع نمائید.

Best Designer

2017

Most Creative

2017

Hyper Best

2018

Ultra Clear

2018

IMS Competitions

2019

Best Designer

2020

دستاورد های بین المللی

افتخارات ما

این تمام آنچیزی که باید نمایش داده شود نیست، نمونه کارها بهترین شیوه اطمینان از تصمیم صحیح است.

چگونه انجام می شود؟

پرسش هایمزیت ما

در این بخش می توانید پرسش هایی که بیشتر مشتریان داشته اند را مطالعه فرمائید، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در تماس باشید

سرویس‌هایی که توسط ما ارائه می‌شوند، بسیار متنوع و کاربردی هستند. این سرویس‌ها برای افراد و شرکت‌ها به عنوان یک ابزار قدرتمند کمک کننده و مفید عمل می‌کنند. ما به راه‌اندازی و پشتیبانی وب‌سایت، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی، بهبود بازاریابی دیجیتال، طراحی گرافیکی، ترجمه و بسیاری دیگر از خدمات کمک می‌کنیم.

از مهمترین مزایای سرویس‌های ما، کارآمدی و بالا بودن کیفیت ارائه شده و همچنین صرفه‌جویی در زمان و هزینه است. به علاوه، تیم ما شامل افراد مجرب و متخصص در زمینه مختلف است، که با استفاده از فناوری و ابزارهای پیشرفته، بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه می‌دهند.

در زمان عقد قرارداد جزئیات خدمات و زمانبندی آن به مشتری ارائه می گردد، آیدی مت بدن تعطیلی حتی در تعطیلات رسمی کشور، فعال می باشد و موضوعی بنام تاخیر وجود ندارد

اعلام قیمت آنلاین سایت سرویسی است برای نمایش محدوده قیمت و در بررسی نهایی حتی ممکن است این قیمت کاهش یابد.

تنها فایل تصاویر محصول و پرسشنامه طراحی 

آنچه که قابل اندازه گیری و دارای کمیت است در قرارداد به همراه جرائم و تضامین ارائه درست ، قید می شود

بسته به نوع سرویس پاسخ این سوال متفاوت خواهد بود، اما به طور مثال در طراحی سایت همه چیز بر روی هاست شما به همراه بکاپ تحویل می گردد.

چگونه کارها انجام می شود؟

تمام سرویس های idmet مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی ها موجودبه همراه مستند سازی کامل و آموزش های ویدئویی اختصاصی انجام می پذیرد.

ما به ارزش‌های شفافیت، کیفیت و رضایت مشتری پایبندیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین تجربه ممکن را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

این یک تعهد است
تکنولوژی مورد استفاده

پرسش های دورکاری

در این بخش می توانید پرسش هایی که بیشتر مشتریان داشته اند را مطالعه فرمائید، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در تماس باشید

به صورت وب سرویس و از راه دور ، چراکه نیازی به حضور پرسنل ما به جز در زمانهای تحقیق میدانی، کشف نیاز کارفرما، ایجاد زیر ساخت و یا در طراحی نرم افزار، پیاده سازی و سایر موارد، نیازی به حضور کارشناسان ما نیست

بله در توسعه نرم افزارهای اختصاصی تا 1 یکسال پشتیبانی رایگان و 15 سال خدمات وجود دارد.

در سطح جهانی و با تکنولوژی روز و آخرین شیوه نامه های امنیتی در تمام سرویس ها

حداقل 3 ماه و حداکثر 18 ماه پشتیبانی بسته به نوع سرویس، طرح و سفارش 

بله هر زمان که تمایل داشته باشید، مانند طراحی سایت در ابتدا و دریافت خدمات سئو، در زمان مطلوب شما

پاسخ پرسش شما اینجا نبود؟

ورود به جهان رویایی کسب و کارتان

Run Your Dream